Bu bölümdeki makaleler

Klascoin Kripto Ödeme Sistemi

KLASCOIN NEDİR?

Klascoin, ülkemizde ve dünyada dijital para veya varlık olarak kabul edilen veya kabul edilmesi öngörülen Bitcoin, Ethereum, Ripple, IOTA ve daha bir çok  dijital değerin alınıp satılabilmesinde müşterilerine köprü olan ve bu işlemlerin gerçekleşmesini güvenli ve kolay bir hale getiren bir aracılık servisidir. Türkiye'de hem TL ile kripto para satın alıp satabileceğiniz hem de Bitcoin ile diğer tüm kripto paraları exchange yapabileceğiniz tek site olma özelliğine sahiptir.

Alanında uzman personel kadrosu ile 2017 senesinden bu yana geliştirilmekte olan proje dünyada çok sayıda dijital değer aracılığı yapan site analiz edilerek planlanmış, yüksek güvenlik önlemleri alınarak kullanıcıların hizmetine açılmıştır.

Klascoin personelleri, dijital değerler ile alakalı tüm konularda uzman ve uzun süredir firma bünyesinde çalışan kişilerdir ve Klascoin alanında uzman bu personel kadrosu ile siz değerli kullanıcılara hizmet vermektedir.

 

KRİPTO ÖDEME SİSTEMİ NEDİR?

Hızla ilerleyen teknoloji ile birlikte dijital paraların hayatımıza girmesi; beraberinde çok farklı projeleri de getirdi. Günümüzde internet üzerinden alışveriş yapmanın da oldukça yaygınlaşması ile birlikte, dijital paralar artık bir değer saklama aracı olması dışında ödeme aracı olarak da kullanılabilir hale geldi.

Ağırlıklı olarak genç nüfus internet üzerinden alışveriş yapmayı tercih ediyor. Dünyanın neresinde olursa olsun, hangi zamanda olursa olsun internet üzerinden alışveriş kullanıcılara çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Şimdiye kadar internet üzerinden alışveriş için havale, kredi kartı, banka kartı ve daha birçok ödeme yöntemi kullanıldı. Ancak bu sistemler kullanıcılar tarafından zaman ve yüksek işlem maliyetleri yüzünden her zaman tartışıldı.

Blok zinciri (Blockchain) teknolojisinin gelişmesi ile birlikte bu sistemlerin hepsinden daha kolay ve hızlı bir seçenek olarak dijital (kripto) paralar ile ödeme yapma seçeneği hayatımıza girmiş bulunuyor. Dünyanın neresinde olursanız olun, saat kaç olursa olsun, saniyeler içerisinde ve çok düşük maliyetler ile ödeme yapmak artık mümkün.

NASIL KRİPTO PARA SAHİBİ OLABİLİRİM?

Üretim/Madencilik


Bu dijital paralara sahip olabilmek için madencilik adı verilen belirli teknolojik cihazlar ve şifre çözme programları kullanılır. Kendi teknolojik gücünüze destek almak istediğinizde havuz adı verilen belirli gruplara katılmanız gerekir. Belirli bir süre ve şans sonunda bu dijital değerlere sahip olabilirsiniz.

Satın Alarak


Türkiye'de ve dünyada güvenilir olduğunu düşündüğünüz, Borsa/Market/Exchange siteleri olarak kabul edilen veya kabul edilmesi öngörülen şirketlere ödeme yaparak bu sitelerin kendilerinden veya kullanıcıdan kullanıcıya (P2P) yöntemini kullanarak satın alma veya satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Birçok site ürünleri kendileri almazlar ve satmazlar. Bu ürünlere sahip olan kişilerin Dijital Para /Dijital Varlık satması veya almasına imkan sağlayacak sistemi oluştururlar ve bu sistem üzerinde yapılan tüm alışverişlerden işlem hacimlerine göre komisyon alırlar.

KLASCOİN KRİPTO ÖDEME SİSTEMİNİ NASIL KULLANABİLİRİM?

Klascoin kripto ödeme sistemini kullanabilmek için öncelikle ödeme yapabileceğiniz kripto paralara sahip olmanız gerekir. Kripto para satın almak için lütfen tıklayınız:  https://www.klascoin.com/

Klascoin kripto ödeme sistemini anlaşmalı olunan tüm e-ticaret sistemlerinde kullanabilirsiniz. Kullanımı en kolay ve en hızlı ödeme sistemi olan kripto ödeme sistemi; kullanıcıların ödemelerini saniyeler içerisinde ve dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar yapmalarına olanak tanıyor.


AVANTAJLARI NELERDİR?

Birçok Kripto Para ile Ödeme 

Bünyesinde şu an için Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin ve Ripple ile ödeme seçeneklerini bulunduran Klascoin Kripto Ödeme Sistemi ile sahip olduğunuz kripto paralar ile dilediğiniz gibi ödeme yağabilir, alışveriş yapabilirsiniz.

7/24 Ödeme Kolaylığı

Blok zinciri teknolojisinin bu sisteme kattığı en büyük avantajlardan biri ise ödemelerin sistem içerisindeki madenciler tarafından kontrol edilerek, herhangi bir aracı kuruma ihtiyaç duymadan, ikinci bir eli araya koymadan onaylanabilmesidir. Bu sayede dilediğiniz her an kripto ödeme sistemini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Dünyanın Her Yerinden Ödeme Alabilme Şansı

Herhangi bir doğrulamaya gerek kalmadan, döviz çevirme sıkıntısı yaşamadan ödeme yapabileceğiniz kripto ödeme sistemi ile sadece cüzdan adresinizi ve Klascoin Kripto Ödeme Sistemi’ni kullanarak Japonya’dan ya da Amerika’dan satın almak istediğiniz bir ürün için İstanbul’da evinizden saniyeler içerisinde ödeme yapıabilir, ürününüze sahip olabilirsiniz.